ارسال و تحویل کالا

فروشگاه اینترنتی آرکادیو همواره سعی دارد فرایند خرید را بهینه و آسان نموده تا کاربران احساس راحتی و رضایت داشته باشند، همچنین از طریق شیوه‌های ارسال و توزیع مناسب، سفارشات را در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان برساند.

نحوه تامین کالاهای آرکادیو

الف- کالاهایی که در انبار آرکادیو موجود است:
کالاها از طریق تجار و شرکت‌های وارد کننده تهیه شده و در انبار آرکادیو نگه‌داری می‌شوند، پس از دریافت سفارش این کالاها با گذشت 1 روز کاری ارسال می‌شوند.

ب- کالاهایی که فروشندگان آرکادیو تامین می‌نمایند:
این کالاها پس از سفارش مشتری از شرکت‌های اصلی تامین‌ کننده تهیه شده که این فرایند ممکن است بین 24 تا 72 ساعت به طول بیانجامد، همه آیتم‌های سفارش پس از تکمیل شدن برای مشتری ارسال خواهد شد، با این حساب زمان تهیه محصولات به اضافه زمان آماده‌سازی و ارسال کالا بین 2 تا 7 روز کاری طول خواهد کشید.

هزینه‌های ارسال کالا توسط آرکادیو

رایگان
در حال حاضر ارسال رایگان در دسترس نیست.

تعرفه ارسال
هزینه ارسال سفارشات بصورت عادی 45.000 تومان است، در صورتی که روش ارسال بصورت اکسپرس باشد هزینه آن توسط کارشناسان محاسبه شده و به مشتری ابلاغ خواهد شد.

 

شهرهزینه ارسالارسال توسط
تهران45.000 تومانپست
شهرستان65.000 تومانتیپاکس

ارسال سفارشات

سفارشات پس از ثبت، با گذشت 1 روز کاری ارسال خواهند شد، در صورتی که سفارشات در روزهای پنجشنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند در اولین روز کاری بعد از تعطیلات ارسال خواهند شد.

تحویل اکسپرس

فروشگاه اینترنتی آرکادیو اقدام به تحویل فوری در تهران و برخی شهرها و شهرستان‌ها نموده است. در صورتی سفارشات به سرعت تحویل داده می‌شوند که کالاهای سفارش داده شده در انبار آرکادیو موجود باشد در غیر اینصورت زمان تامین کالا به زمان ارسال افزوده خواهد شد.

پرداخت در محل

زمانی که در صفحه پرداخت این گزینه را انتخاب نمایید، پس از تحویل کالا می‌توانید مبلغ سفارش خود را از طریق کارتخوان با استفاده از هر نوع کارت اعتباری بانکی پرداخت نمایید، لازم به ذکر است در مواردی ممکن است امکان پرداخت در محل وجود نداشته باشد.

تعطیلات

فروشگاه اینترنتی آرکادیو در روزهای تعطیل رسمی کشور فقط سفارشات را دریافت نموده و پردازش آن به اولین روز کاری بعد از تعطیلات موکول خواهد شد.

نحوه تحویل کالا

در زمان تحویل کالا حتما در محل حضور داشته باشید و به مامور تحویل سفارشات مدرک شناسایی معتبر ارائه نمایید.